Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Ben & Jerry's
Ice Cream Brownie Batter Core Non-GMO
473 ml, $1.48/100ml
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.50
Pepperidge Farm
Goldfish Crisps Baked Snack Crackers Salt & Vinegar Flavour
177 g, $2.54/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Pepperoni Hand Tossed Crust Frozen Pizza
815 g, $0.98/100g

sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $2.75
Carnation
Fat Free Evaporated Milk
354 ml, $0.78/100ml
PC Optimum Offer
sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.50
Crave
Chili Sesame Noodles with Pork Noodle Bowl
340 g, $2.21/100g
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
Special K Cereal Original Family Size
485 g, $1.44/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE 95% Cacao Dark Chocolate Bar
80 g, $7.49/100g

$7.79
Robin Hood
Best for Cake & Pastry Flour 2.5kg
2.5 kg, $0.31/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
PC Blue Menu
Thai Peanut Chicken
248 g, $2.33/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Air Fryer Tater Crisps™ Potato Bites
750 g, $0.80/100g

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Agropur Signature
Notre-Dame Brie Cheese
170 g, $4.71/100g

sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Suraj
Light Red Kidney Beans
1.8 kg, $0.44/100g
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Pasta Sauce Mix Parma-Rosa no artificial flavours
44 g, $3.41/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
Leclerc
Energy Ball In A Bar Brownies
140 g, $3.42/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































