Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.79
PC Blue Menu
Chicken Parmesan Spaghetti Bake
250 g, $2.32/100g

sale: $8.49, formerly: $9.49
SAVE $1.00
Alderwood Farms
Pasture-Raised Eggs, Extra Large
12 ea, $0.71/1ea

sale: $8.00, formerly: $13.00
SAVE $5.00
Swiss Chalet
Rotisserie Style Beef Pot Pie
655 g, $1.22/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Granola Bars, Oats 'n Dark Chocolate, 5 ct, 10 bars
210 g, $1.90/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Peanut Butter Pretzel Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Mini Club Soda 6 Pack
6x222.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax
President's Choice
Alphonso Mango Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Healthy Choice
Gourmet Steamers Spaghetti & Meatballs
269 g, $1.49/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Vanilla Swiss Almond
450 ml, $1.55/100ml
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
Special K Cereal Red Berries Family Size
450 g, $1.56/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Old El Paso
Soft Tortilla Bowls, Flour Tortillas, 8 ct
189 g, $2.64/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Fruit & Nut Milk Chocolate Bar
180 g, $3.61/100g
sale: $2.25 MIN 4
, formerly: $2.99
Michelina
Lil Chicken Nuggets & Potato Wheels
128 g, $2.34/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































