Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
Prepared in Canada
Liuyishou Hot Pot
Hot Pot Condiment - Spicy
200 g, $2.74/100g
sale: $4.98, formerly: $5.99
SAVE $1.01
White Castle
Cream Wafers Filled With Chocolate Chocolate
300 g, $1.66/100g

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Prepared in Canada
Teriyaki Experience
Teriyaki with Sweet Chili Sauce
350 ml, $1.43/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































