Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.48, formerly: $2.75
SAVE $0.27
Thai Kitchen
Premium Unsweetened Coconut Milk
400 ml, $0.62/100ml
sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
Nong Shim
Shin Noodle Soup Ramyun Noodles With Soup Mix Gourmet Spicy
480 g, $1.14/100g
sale: $2.28, formerly: $2.50
SAVE $0.22
Rooster
Vermicelli Longkou Pancit Sotanghon
8x50.0 g, $0.57/100g

sale: $2.88, formerly: $3.00
SAVE $0.12
Rooster
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.96/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































