Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Paris Ny Lipstick
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche, Lip Stick 843 Toasted Almond
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Lip Stick 754 Sugar Plum
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Rimmel London
Wonder Lash Mascara, Waterproof Black
1 ea, $7.19/1ea
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Rimmel London
BB Cream Light Medium
1 ea, $7.19/1ea
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Maybelline
Tattoo Brow Medium Brown
4.6 g, $295.43/100g
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Lip Color Tropical Coral
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.24, formerly: $12.49
SAVE $1.25
Plus tax
Burt's Bees
100% Natural Origin Overnight Intensive Lip Treatment
7.08 g, $158.76/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Plus tax
Cover Girl
CG Smoothers Concealer 715 Medium
4 g, $2.00/1ea
sale: $11.00, formerly: $13.99
SAVE $2.99
Plus tax
Cover Girl
Outlast Lipstain, Smooth Application Brazen Raisin - 45
1.7 ml, $647.06/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 254 Everbloom
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
Maybelline
Eyestudio The Burgundy Bar Eyeshadow Palette
10 g, $143.90/100g
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Rimmel London
Wonder'fully Real Mascara Waterproof 002 Black
1 ea, $7.19/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































