Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
$13.99
Plus tax
Maybelline
New York Fit Me! Loose Finishing Powder 40 Dark
8 g, $174.88/100g
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Super Stay Tint Foundation With Vitamin C* 330
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
$17.99
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Oil, Shimmer Lip gloss PEACH LIGHTS
5 ml, $359.80/100ml
Low Stock
$14.99
Plus tax
Maybelline
Lip Makeup Lip Gloss Makeup With Hyaluronic Acid, Brass
5.4 ml, $277.59/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Anti-Feathering Lip Liner 773 Truly Burgundy
1 ea, $11.19/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































