Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Rimmel London
Multi Tasker Bronzing, Sculpting & Contour Stick, 001, Light
24 ml, $34.96/100ml
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Luminous Matte Foundation 368
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Rimmel London
London Professional Eyebrow Pencil 004 Black Brown
1 ea, $7.19/1ea
Out of Stock
$9.79
Plus tax
Rimmel London
Oh My Gloss! Lip Oil, Glossy Shine, Hydrating, So Rosy - 006
1 ea, $9.79/1ea
Low Stock
$11.99
Plus tax
Cover Girl
Clean Fresh Squishy Glaze, Lip Butter Balm, Fudge Brownie - 220
15 ml, $79.93/100ml
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Plump Ambition Lip Gloss Tinted Lip Oil Wine O'clock
5 ml, $255.80/100ml
Low Stock
Low Stock
$9.99
Plus tax
Sally Hansen
Complete Salon Manicure Nail Color, Back To The Fuchsia
14.7 ml, $67.96/100ml
Low Stock
$14.99
Plus tax
Revlon
PhotoReady Instant Plump Serum, 007 Fill Fantasy, Plumping Gloss
1 ea, $14.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































