Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Lumi Le Liquid Blush 601 Dewy Worth It
10 ml, $127.90/100ml
Low Stock
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Lumi Le Liquid Blush 605 Dewy Bright Pink
10 ml, $127.90/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Lumi Le Liquid Blush 610 Dewy Rich Coral
10 ml, $127.90/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Lumi Le Liquid Blush 625 Glowy Gold Pink
10 ml, $127.90/100ml
sale: $12.79, formerly: $15.99
SAVE $3.20
Plus tax
L'Oreal Paris
Lumi Le Liquid Blush 635 Glowy Worth It Medium
10 ml, $127.90/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Luminous Matte Foundation 220
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Luminous Matte Foundation 330
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Luminous Matte Foundation 355
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Maybelline
Luminous Matte Foundation 368
30 ml, $53.30/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Magnif'eyes Eye Contouring Palette 001 Nude Edition
1 ea, $10.39/1ea
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Magnif'eyes Eye Contouring Palette 005 Spice Edition
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Magnif’eyes Eye Contouring Palette 007 Crimson Edition
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Magnum Eye Contouring Palette 002 Blush Edition
1 ea, $10.39/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Rimmel London
Magnum Eyes Shadow Palette Electric Violet
1 ea, $10.39/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































