Makeup & Accessories
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.79, formerly: $13.49
SAVE $2.70
Plus tax
Maybelline
Medium Brown Brow Duo
0.61 g, $1,768.85/100g
$10.99
Plus tax
Sally Hansen
Salon Effects Perfect Press-On Nails Lost In The Frost - Sv441
1 ea, $10.99/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche 135 Ballerina Shoes
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 10 Dreamer
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 625 Iced Amethyst
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
Low Stock
$13.99
Plus tax
Cover Girl
Exhibitionist Stretch and Strengthen Mascara - Very Black
9 ml, $155.44/100ml
Low Stock
$10.99
Plus tax
Sally Hansen
Salon Effects Perfect Press-On Nails Ombre-Lievable - Ov121
1 ea, $10.99/1ea
Low Stock
$10.99
Plus tax
Cover Girl
Exhibitionist Lash Enhancing Liquid Eyeliner 300 Rich Brown
1 ml, $1,099.00/100ml
Low Stock
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
L'Oreal Paris
Colour Riche Riche Montmartre Lipstick
3.6 g, $310.83/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick Pearl 641 Spicy Cinnamon
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick, Witty
4.2 ml, $247.38/100ml
Low Stock
sale: $10.39, formerly: $12.99
SAVE $2.60
Plus tax
Maybelline
Lifter Liner Lip Liner 05 - On It
1 ea, $10.39/1ea
$12.99
Plus tax
Cover Girl
Trublend Skin Enhancer Baked Luminous Blush Rose Latte - 410
8 g, $162.38/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Revlon
Super Lustrous Lipstick, Rose Velvet
1 ea, $10.00/1ea
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
Super Stay Matte Ink Lip Color 20 Pioneer
2.3 ml, $503.91/100ml
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
Maybelline
Expert Wear Eyeshadow Palette, The Blushed Nudes
9.6 ml, $149.90/100ml
Low Stock
sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Maybelline
105 On The Grind Lip Crayon
1.2 g, $965.83/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































