Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Ultra Thin Incontinence & Postpartum Pads for Bladder Leaks, 3 Drop Light Absorbency, Regular Length, 28 Count
28 ea, $0.32/1ea
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Ultra Thin Incontinence & Postpartum Pads for Bladder Leaks, 4 Drop Moderate Absorbency, Regular Length, 18 Count
18x1.0 ea, $0.50/1ea
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Ultra Thin Incontinence & Postpartum Pads with Wings for Bladder Leaks, 3 Drop Light Absorbency, Regular Length, 26 Count
26 ea, $0.35/1ea
Low Stock
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
Women Sensitive Care Extra Coverage Maximum Pads 39 Ct
39 ea, $0.51/1ea
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
Women Sensitive Care Overnight Incontinenc Pads 28 Ct
28 ea, $0.71/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































