Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Always
Adult Incontinence Pads for Women, Light Absorbency, Regular Length, Postpartum Pads, 30 CT
30 ea, $0.23/1ea
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light Absorbency, Long, 44 Count of Pantiliners
44 ea, $0.20/1ea
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light Absorbency, Regular, 48 Count of Pantiliners
48 ea, $0.19/1ea
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Men, Disposable, Maximum, Large, Grey, 28 Count
28 ea, $1.13/1ea
Low Stock
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Men, Disposable, Maximum, Small/Medium, Grey, 32 Count
58 ea, $0.98/1ea
Low Stock
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Large, Blush, 28 Count
28 ea, $1.13/1ea
Low Stock
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Medium, Blush, 30 Count
30 ea, $1.05/1ea
Low Stock
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Small, Blush, 32 Count
32 ea, $0.98/1ea
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, XL, Blush, 26 Count
26 ea, $1.21/1ea
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Incontinence Pads & Postpartum Incontinence Pads, 4 Drop Moderate Absorbency, Regular Length, 20 Count
20 ea, $0.45/1ea
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Incontinence Pads for Women, Light Absorbency, Long, 24 Count
24 ea, $0.38/1ea
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Incontinence Pads for Women, Light Absorbency, Regular Length, 30 Count
30 ea, $0.30/1ea
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Poise
Incontinence Pads Ultimate Absorbency, Regular Length, 52 Ct
52 ea, $0.61/1ea
sale: $32.50, formerly: $33.99
SAVE $1.49
Poise
Incontinence Pads, 7 Drop, Ultra Absorbency, Long, 39 Count
39 ea, $0.83/1ea
Low Stock
sale: $32.50, formerly: $33.99
SAVE $1.49
Poise
Incontinence Pads, 8 Drop, Overnight, Extra-Coverage, 36 Ct
36 ea, $0.90/1ea
Low Stock
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
MEN Protective Overnight Incontinence Guards, 48 Count
48 ea, $0.42/1ea
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Postpartum Incontinence Pads, Maximum Absorbency, Regular Length, 14 Count
14 ea, $0.64/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































