Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Always
Adult Incontinence Pads for Women, Light Absorbency, Regular Length, Postpartum Pads, 30 CT
30 ea, $0.23/1ea
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light Absorbency, Long, 44 Count of Pantiliners
44 ea, $0.20/1ea
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Daily Incontinence Panty Liners, 2 Drop Very Light Absorbency, Regular, 48 Count of Pantiliners
48 ea, $0.19/1ea
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Men, Disposable, Maximum, Large, Grey, 28 Count
28 ea, $1.13/1ea
Low Stock
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Men, Disposable, Maximum, Small/Medium, Grey, 32 Count
58 ea, $0.98/1ea
Low Stock
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Large, Blush, 28 Count
28 ea, $1.13/1ea
Low Stock
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Medium, Blush, 30 Count
30 ea, $1.05/1ea
Low Stock
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Small, Blush, 32 Count
32 ea, $0.98/1ea
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, XL, Blush, 26 Count
26 ea, $1.21/1ea
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Incontinence Pads & Postpartum Incontinence Pads, 4 Drop Moderate Absorbency, Regular Length, 20 Count
20 ea, $0.45/1ea
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Incontinence Pads for Women, Light Absorbency, Long, 24 Count
24 ea, $0.38/1ea
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Incontinence Pads for Women, Light Absorbency, Regular Length, 30 Count
30 ea, $0.30/1ea
sale: $31.50, formerly: $34.99
SAVE $3.49
Poise
Incontinence Pads Ultimate Absorbency, Regular Length, 52 Ct
52 ea, $0.61/1ea
sale: $32.50, formerly: $33.99
SAVE $1.49
Poise
Incontinence Pads, 7 Drop, Ultra Absorbency, Long, 39 Count
39 ea, $0.83/1ea
Low Stock
sale: $32.50, formerly: $33.99
SAVE $1.49
Poise
Incontinence Pads, 8 Drop, Overnight, Extra-Coverage, 36 Ct
36 ea, $0.90/1ea
Low Stock
sale: $20.00, formerly: $20.99
SAVE $0.99
Tena
MEN Protective Overnight Incontinence Guards, 48 Count
48 ea, $0.42/1ea
sale: $9.00, formerly: $9.49
SAVE $0.49
Poise
Postpartum Incontinence Pads, Maximum Absorbency, Regular Length, 14 Count
14 ea, $0.64/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































