Allergy & Sinus
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Claritin
Rapid Dissolve Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
10 ea, $1.39/1ea
sale: $18.89, formerly: $20.99
SAVE $2.10
Plus tax
Claritin
Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
20 ea, $0.94/1ea
sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Claritin
Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
10 ea, $1.39/1ea
sale: $23.39, formerly: $25.99
SAVE $2.60
Plus tax
Claritin
Rapid Dissolve Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
30 ea, $0.78/1ea
$34.19
Plus tax
Claritin
Rapid Dissolve Allergy Medicine, 24-Hour Non-Drowsy Relief
50 ea, $0.68/1ea
Low Stock
$35.99
Plus tax
Systane
Complete Lubricant Eye Drops All-In-One Dry Relief, 2 pieces
20 ml, $179.95/100ml
Low Stock
sale: $26.99, formerly: $29.99
SAVE $3.00
Plus tax
Aerius
Desloratadine Tablets Usp, 5 Mg
24 ea, $1.12/1ea
sale: $12.99, formerly: $18.99
SAVE $6.00
Plus tax
A Vogel
Sore Throat Spray Cold & Flu
30 ml, $43.30/100ml
3,000 PC Optimum Points
Out of Stock
Low Stock
sale: $24.74, formerly: $27.49
SAVE $2.75
Plus tax
Claritin
Liquid Capsules Allergy Medicine, Fast-Acting 24-Hour Relief
24 ea, $1.03/1ea
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu Extra Strength
30 ea, $0.60/1ea
3,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































