Allergy & Sinus Medicine
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$35.99
Plus tax
Systane
Complete Lubricant Eye Drops All-In-One Dry Relief, 2 pieces
20 ml, $179.95/100ml
Low Stock
sale: $12.99, formerly: $18.99
SAVE $6.00
Plus tax
A Vogel
Sore Throat Spray Cold & Flu
30 ml, $43.30/100ml
3,000 PC Optimum Points
Out of Stock
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu Extra Strength
30 ea, $0.60/1ea
3,000 PC Optimum Points
sale: $14.86, formerly: $16.99
SAVE $2.13
Plus tax
Nature's Way
Sambucus Cold and Flu Care Immune Standardized Elderberry
120 ml, $12.38/100ml
sale: $16.99, formerly: $20.99
SAVE $4.00
Plus tax
A Vogel
Chewable Tablets Cold & Flu Children 2+
90 ea, $0.19/1ea
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $14.99, formerly: $17.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Echinaforce Hot Hot Drink, Extra Strength
100 ml, $14.99/100ml
3,000 PC Optimum Points
sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Plus tax
A Vogel
Echinaforce
50 ml, $35.98/100ml
3,000 PC Optimum Points
sale: $21.99, formerly: $31.99
SAVE $10.00
Plus tax
A Vogel
Tincture Cold And Flu
100 ml, $21.99/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $18.99, formerly: $22.99
SAVE $4.00
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu
120 ea, $0.16/1ea
3,000 PC Optimum Points
sale: $14.99, formerly: $17.99
SAVE $3.00
Plus tax
A Vogel
Pollinosan
120 ea, $0.12/1ea
3,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































