International Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Bold Taco Dinner Kit with Nacho Cheese Flavoured Taco Shells
269 g, $2.41/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Mexican Refried Beans, Pinto Beans
398 ml, $1.13/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.00
President's Choice
Extra Chunky Medium Salsa
430 ml, $1.16/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
Soft Flour Tortillas, Large 8 ct
334 g, $1.34/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Extra Mild, Super Tasty Hard Taco Dinner Kit
330 g, $1.97/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Pad Thai Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
Taco Bell
Cheesy Double Decker Taco Cravings Kit
401 g, $1.75/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
VH
Sweet & Spicy Szechwan Stir-Fry Sauce
355 ml, $1.41/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Thai Green Curry Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.49
SAVE $1.49
Wildly Delicious
Salsa Tranquilo Mild
430 ml, $1.16/100ml
sale: $2.19, formerly: $2.29
SAVE $0.10
La Costena
Green Pickled Sliced Jalapeño Peppers
193 ml, $1.13/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.00
VH
Spicy Thai Chili Dipping Sauce
341 ml, $1.47/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Thaï Mango Curry Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































