Dry Soup Mix & Instant Ramen
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Mitchell's
Soup Co. Mexican Tortilla Soup
380 g, $2.37/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Mitchell's
Fully Loaded Potato Soup
280 g, $3.21/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Mitchell's
Soup Co. The Fog Pea Soup
380 g, $2.37/100g
Low Stock

sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
Liuyishou Hot Pot
Hot Pot Condiment - Tomato
200 g, $2.74/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Mitchell's
Soup Co. Chuckwagon Chili
380 g, $2.37/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Mitchell's
Soup Co. Mulligatawny Soup
380 g, $2.37/100g
Low Stock

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Mitchell's
Soup Co. Thai Coconut Prawn Soup
380 g, $2.37/100g
sale: $3.79, formerly: $4.29
SAVE $0.50
Manischewitz
Kosher Split Pea with Seasonings Soup Mix
170 g, $2.23/100g
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Liebers
Chicken Consomme Soup Mix (No MSG)
400 g, $2.12/100g
Out of Stock
sale: $2.29, formerly: $2.69
SAVE $0.40
Tradition
Kosher Instant Noodle Soup, Chicken Noodle
70 g, $3.27/100g
sale: $3.79, formerly: $4.29
SAVE $0.50
Manischewitz
Kosher Soup Mix, Split Pea with Barley
170 g, $2.23/100g
sale: $7.49, formerly: $9.49
SAVE $2.00
Manischewitz
Kosher Matzo Ball Mix, Family Size
368 g, $2.04/100g
sale: $3.79, formerly: $4.29
SAVE $0.50
Manischewitz
Kosher Vegetable With Mushroom Soup Mix
170 g, $2.23/100g
sale: $3.00, formerly: $4.79
SAVE $1.79
Manischewitz
Kosher Reduced Sodium Matzo Ball & Soup Mix
140 g, $2.14/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































