Dry Soup Mix & Instant Ramen
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.68, formerly: $1.75
SAVE $0.07
Lucky Me!
Supreme Instant Noodles, Artificial Bone Marrow Flavour
65 g, $2.58/100g
sale: $4.78, formerly: $5.00
SAVE $0.22
Nissin
Instant Noodle With Soup Base Demae Ramen Black Garlic Oil And Artificial Pork Flavour
500 g, $0.96/100g
sale: $1.00, formerly: $1.25
SAVE $0.25
Lucky Me!
Instant Vermicelli Soup Chicken Sotanghon
28 g, $3.57/100g
sale: $4.88, formerly: $5.99
SAVE $1.11
Nong Shim
Noodles With Soup Mix Ansung Beef & Fermented Bean Flavours
500 g, $0.98/100g
sale: $1.00 MIN 3
, formerly: $1.29
No Name
Shrimp Flavour Instant Noodle SoupShrimp Flavour Instant Noodle Soup
65 g, $1.98/100g
sale: $4.78, formerly: $5.00
SAVE $0.22
Nissin
Instant Noodle With Soup Base Demae Ramen Sesame Oil Flavour
500 g, $0.96/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































