Dry Soup Mix & Instant Ramen
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.88, formerly: $9.48
SAVE $4.60
Samyang
Stir-Fried Noodle Hot Chicken Ramen, Carbo
650 g, $0.75/100g
sale: $4.88, formerly: $5.99
SAVE $1.11
Nong Shim
Shin Noodle Soup Ramyun Noodles With Soup Mix Gourmet Spicy
480 g, $1.02/100g
sale: $4.88, formerly: $9.50
SAVE $4.62
Samyang
Buldak Stir-Fried Noodle Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen
650 g, $0.75/100g
sale: $3.48, formerly: $3.79
SAVE $0.31
Indomie
Instant Noodles Mi Goreng Hot & Spicy 5 Packs X 80 G
5x80.0 g, $0.87/100g
sale: $4.88, formerly: $8.99
SAVE $4.11
Samyang
Hot Chicken Flavor Ramen Stir-Fried Noodle
5x140.0 g, $0.70/100g

sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
No Name
Onion Recipe and Soup Mix
28 g, $5.36/100g
sale: $3.48, formerly: $3.79
SAVE $0.31
Indomie
Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles
425 g, $0.82/100g
sale: $4.88, formerly: $5.99
SAVE $1.11
Nong Shim
Noodles With Soup Mix Kimchi Flavour
480 g, $1.02/100g
sale: $4.88, formerly: $9.50
SAVE $4.62
Samyang
Buldak Stir-Fried Ramen Cheese Artificial Spicy Chicken Flavor
700 g, $0.70/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































