Filters
Easy Meals & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $3.39
Kraft
Three Cheese Macaroni & Cheese Snack Cup
58 g, $5.84/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens Original
Street Food Japanese Teriyaki Noodles
250 g, $2.40/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens Original
Street Food Korean Style Bbq Noodles
250 g, $2.40/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Bens Original
Street Food Thai Stir Fry Noodles
250 g, $2.40/100g
sale: $4.88, formerly: $5.99
SAVE $1.11
Nong Shim
Noodles With Soup Mix Kimchi Flavour
480 g, $1.02/100g
sale: $4.88, formerly: $9.50
SAVE $4.62
Samyang
Buldak Stir-Fried Ramen Cheese Artificial Spicy Chicken Flavor
700 g, $0.70/100g
sale: $1.68, formerly: $1.75
SAVE $0.07
Lucky Me!
Supreme Instant Noodles, Artificial Bone Marrow Flavour
65 g, $2.58/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































