Filters
Easy Meals & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $3.39
Kraft
Original Macaroni & Cheese Snack Cups
58 g, $5.84/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Kraft
Extra Creamy Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.71/100g
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Kraft
Three Cheese Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.71/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
Out of Stock
sale: $4.88, formerly: $9.48
SAVE $4.60
Samyang
Stir-Fried Noodle Hot Chicken Ramen, Carbo
650 g, $0.75/100g
sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Kraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $2.99
Knorr
Sidekicks Pasta Side Dish Creamy Bacon Carbonara
134 g, $2.23/100g
sale: $4.88, formerly: $5.99
SAVE $1.11
Nong Shim
Shin Noodle Soup Ramyun Noodles With Soup Mix Gourmet Spicy
480 g, $1.02/100g
sale: $4.88, formerly: $9.50
SAVE $4.62
Samyang
Buldak Stir-Fried Noodle Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen
650 g, $0.75/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
Deluxe Cheddar Macaroni and Cheese Dinner
225 g, $0.80/100g
sale: $3.48, formerly: $3.79
SAVE $0.31
Indomie
Instant Noodles Mi Goreng Hot & Spicy 5 Packs X 80 G
5x80.0 g, $0.87/100g
sale: $4.88, formerly: $8.99
SAVE $4.11
Samyang
Hot Chicken Flavor Ramen Stir-Fried Noodle
5x140.0 g, $0.70/100g

sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
No Name
Onion Recipe and Soup Mix
28 g, $5.36/100g
sale: $2.33 MIN 3
, formerly: $2.99
Knorr
Sidekicks Pasta Side Dish Fettuccine Alfredo
133 g, $2.25/100g
sale: $3.48, formerly: $3.79
SAVE $0.31
Indomie
Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles
425 g, $0.82/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Kraft
Kd Macaroni & Cheese Spirals
175 g, $1.71/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































