Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent® Milk Chocolate Chips
270 g, $1.85/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chips
300 g, $1.67/100g

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
No Name
Unbleached All-Purpose Flour
2.5 kg, $0.12/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Mini Chocolate Chips
300 g, $1.67/100g

sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Fleischmanns
Quick Rise Yeast
113 g, $4.87/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Extra-Fluffy Buttermilk Pancake & Waffle Mix
905 g, $0.55/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
President's Choice
The Decadent® Dark Chocolate Chips
226 g, $2.21/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































