Plant-based
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Oat Milk Barista Edition
964 ml, $0.74/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Milked Hazelnuts Hazelnut Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Califia Farms
Califia Unsweetened Almond Vanilla Beverage
1.4 l, $0.50/100ml

sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Lime One
355 ml, $0.65/100ml
sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Peach One
355 ml, $0.65/100ml
Low Stock

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
YoFiit
Miylk10 Chickpea & Flaxseed Beverage Unsweetened Original
946 ml, $0.63/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Caramel Brûlé
750 ml, $1.47/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Cinnamon Churro
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
YoFiit
Chickpea Beverage Vanilla
946 ml, $0.63/100ml
sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Blackberry One
355 ml, $0.65/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































