Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.98, formerly: $5.99
SAVE $1.01
White Castle
Cream Wafers Filled With Strawberry Flavoured Cream Strawberry
300 g, $1.66/100g

sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
Prepared in Canada
Liuyishou Hot Pot
Hot Pot Condiment - Tomato
200 g, $2.74/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































