Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Vegetable Pizza
385 g, $1.17/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
RED BARON
Rising Crust Signature Pepperoni Frozen Pizza
775 g, $0.90/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Chicken Arrabbiata Flatbread
344 g, $1.02/100g
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Garlic and Cheese Trio Focaccia
456 g, $0.77/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Meat Lover's Hand Tossed Crust Frozen Pizza
805 g, $0.99/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Margarita Pizza
330 g, $1.36/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Three Cheese, 6 pack
600 g, $1.17/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.02/100g
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Basil and Spinach Pesto Focaccia
415 g, $0.84/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Pepperoni Hand Tossed Crust Frozen Pizza
815 g, $0.98/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Piccolissima Pepperoni Mini Pizzas, 12 Count
288 g, $1.56/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Bacon Pizza
405 g, $1.11/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
RED BARON
Rising Crust Four Cheese Medley Frozen Pizza
740 g, $0.95/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Mini Pizzas, Three Cheese 12-Count
288 g, $1.56/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza, Diavola
362 g, $1.24/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pockets Cheeseburger, 6 pack
540 g, $1.30/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Meat Lovers Pizza Pockets, 6 pack
600 g, $1.17/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































