Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Deluxe, 6 pack
600 g, $1.17/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa Di Mama 4 Cheese Pizza
410 g, $1.10/100g
Out of Stock
sale: $11.00, formerly: $11.99
SAVE $0.99
Oggi
Pinza Rome Gluten-Free Roman Style Flatbread Pizza, Spinach
173 g, $6.36/100g
Low Stock
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Tuscanini
Kosher Pizza, Premium, Classic Margherita
400 g, $2.25/100g
sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Tuscanini
Kosher Premium Pizza, Grilled Veggie
425 g, $2.12/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































