Whole Eggs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.25, formerly: $5.79
SAVE $0.54
Burnbrae Farms
Eggs2go! 6 Hard Boiled Peeled Eggs
6 ea, $0.88/1ea
sale: $6.00, formerly: $6.69
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea
sale: $5.75, formerly: $6.19
SAVE $0.44
Burnbrae Farms
Naturegg Nest Laid White Eggs, Large
12 ea, $0.48/1ea
sale: $6.75, formerly: $7.19
SAVE $0.44
Burnbrae Farms
Naturegg Omega Plus White Eggs, Large
12 ea, $0.56/1ea
sale: $5.75, formerly: $6.75
SAVE $1.00
Burnbrae Farms
Naturegg Omega 3 White Eggs, Large
12 ea, $0.48/1ea
sale: $7.50, formerly: $8.19
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg Solar Free Range Eggs, Large
12 ea, $0.63/1ea
sale: $7.50, formerly: $8.19
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg Omega Plus Solar Free Range Eggs, Large
12 ea, $0.63/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































