Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $29.00, formerly: $30.99
SAVE $1.99
Plus tax
RXBar
Protein Bar, Chocolate Sea Salt
12x52.0 g, $4.65/100g
Out of Stock
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $2.00
Plus tax
Hershey's
Eat-More Original Toffee Peanut Chew
52 g, $3.85/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
PC Blue Menu
Chicken Fettuccine Alfredo
237 g, $1.48/100g

sale: $10.00, formerly: $13.49
SAVE $3.49
Robin Hood
Unbleached All Purpose Flour
5 kg, $0.20/100g
sale: $4.50, formerly: $5.79
SAVE $1.29
President
Rondelé Fleur De Sel Spreadable Cheese
125 g, $3.60/100g

sale: $2.00 MIN 3
, formerly: $2.29
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.33/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Bold Taco Dinner Kit with Nacho Cheese Flavoured Taco Shells
269 g, $2.41/100g
Low Stock

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Club House
Spaghetti, Gluten-Free Sauce Mix
43 g, $3.49/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































