Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
President's Choice
Mini Diet Ginger Ale 6 Pack
6x222.0 ml, $0.34/100ml

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Lemon Thriller Herbal Tea
20 ea

sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Plus tax
Que Pasa
Organic Thin & Crispy Twist of Lime Tortilla Chips
300 g, $1.67/100g

sale: $1.49, formerly: $1.69
SAVE $0.20
Grace
Island Soda, Pineapple
355 ml, $0.42/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Poppi
Strawberry Lemon CARBONATED SOFT DRINKS (CSD)
355 ml, $0.70/100ml
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $5.25
SAVE $0.25
Plus tax
Que Pasa
Organic Carnival Tortilla Chips
300 g, $1.67/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
President's Choice
Lemon Garlic Vinaigrette
350 ml, $1.29/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Cheddar Pasta With Vegetables
500 g, $0.80/100g
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Knorr
Bovril Concentrated Liquid Stock flavour Beef in a practical bottle
250 ml, $2.20/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Green Beans, Cut
750 g, $0.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































