Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.00, formerly: $8.99
SAVE $0.99
President's Choice
Herb & Spice Havarti Cheese Block
250 g, $3.20/100g

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Club House
Mushroom Gravy Mix
21 g, $7.14/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Mini Pizzas, Three Cheese 12-Count
288 g, $1.56/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Flavour, 20g of Protein
68 g, $3.68/100g
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, Grapefruit & Blossom, Sugarfree,
250 ml, $1.00/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Maple Lodge Farms LT
Bologna Chicken
375 g, $9.33/1kg $0.93/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Original Milk Chocolate Bars, Pack of 8 Mini Bars
144 g, $4.85/100g
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Rio Mare
Solid Light Tuna in Olive Oil, Lemon & Black Pepper
195 g, $3.59/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.49
Plus tax
AHA
Seltzer Lime Watermelon Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.20/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax
Monster Energy
Ultra Violet
473 ml, $0.91/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Club House
Organic Ground Cinnamon
40 g, $9.48/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































