Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Christie
OREO Dark Chocolate Sandwich Cookies
261 g, $1.72/100g
sale: $7.00, formerly: $11.00
SAVE $4.00
Beyond Meat
Plant-Based Dinner Sausage - Hot, 4ct
400 g, $1.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Kelloggs
Mini Wheats Cereal Blueberry
390 g, $1.79/100g
sale: $3.75, formerly: $5.00
SAVE $1.25
Plus tax
Tropicana
Refreshers Strawberry Peach
1.36 l, $0.28/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Grissol
Boulangerie Grissol Melba Canapé Original
150 g, $2.99/100g
Out of Stock

sale: 2 FOR $8.00
, formerly: $4.49
Christie
OREO Fudge Covered Sandwich Cookies Chocolate Sandwich Cookies
224 g, $2.00/100g
sale: $7.50, formerly: $8.19
SAVE $0.69
Burnbrae Farms
Naturegg Omega Plus Solar Free Range Eggs, Large
12 ea, $0.63/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































