Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Raspberry Thriller Herbal Tea
20 ea

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
EXTRÄAZ Chocolate Caramel Brownie Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Dare
Breton Gluten Free Cracked Pepper & Olive Oil
135 g, $3.33/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Brown Basmati Rice
240 g, $1.58/100g
sale: $5.09, formerly: $5.99
SAVE $0.90
Bobs Red Mill
Whole Flaxseed
368 g, $1.38/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Oh Henry!
Bite Sized Pieces With Reese Peanut Butter
180 g, $3.88/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
SWISS CLASSIC Hazelnut Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
President's Choice
Loads of White Cheddar Cheese Crackers
200 g, $1.75/100g

sale: $5.99, formerly: $6.50
SAVE $0.51
Plus tax
Gatorade
Fruit Punch Sports Drink
6x591.0 ml, $0.17/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Caesarstea
Organic Blond Sugar
1 kg, $0.65/100g

sale: $3.29, formerly: $4.79
SAVE $1.50
Minute Maid
Peach Mango Cartons
8x200.0 ml, $0.21/100ml
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
PC Organics
Organic Halves and Pieces Raw Walnuts
200 g, $3.83/100g

sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Plus tax
Del Monte
Guava Nectar Juice Boxes
8x200.0 ml, $0.31/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Milk Chocolate Bar with MINI EGGS
180 g, $3.61/100g

sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
McCain
Deep'n Delicious Cookies & Cream Cake
510 g, $1.18/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































