Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Dare
Viva Puffs Raspberry Cookies
300 g, $1.66/100g
sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Knorr
Instant Stock Mix for a great flavour Beef in a practical packaging
175 g, $2.29/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Red Bull
Energy Drink, Fuji Apple & Ginger, Apple Edition
250 ml, $1.60/100ml
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $5.29
President's Choice
100% Mango Juice Blend Boxes
8x200.0 ml, $0.33/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Eagle Brand
Low Fat Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.66/100ml
sale: $2.48, formerly: $2.75
SAVE $0.27
Thai Kitchen
Premium Unsweetened Coconut Milk
400 ml, $0.62/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Green Giant
Valley Selections Whole Green Beans
500 g, $0.80/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Sea Salt Flavoured Mini Poppadoms
113 g, $3.54/100g
Out of Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Miss Vickies
Vodka Sauce Pizza Flavour Kettle Cooked Potato Chips
190 g, $2.89/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax
Bubly Sparkling Water
Watermelon Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Bens
NATURAL SELECT Roasted Olive Oil, Roasted Garlic Flavour & Wild Rice
365 g, $1.78/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Miss Vickies
Cacio e Pepe Flavour Kettle Cooked Potato Chips
190 g, $2.89/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































