Filters
Cakes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Strawberry Parfait
133 g, $3.01/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Parfait
133 g, $3.01/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Charlotte's
Mini Chocolate Peanut Butter Parfait
145 g, $2.76/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Red Velvet Cake Slice
138 g, $2.90/100g
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Cherry-Topped New York-Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g
sale: $8.50, formerly: $9.00
SAVE $0.50
Farmer's Market
Banana Chocolate Chip Coffee Cake
750 g, $1.13/100g
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Double Decker New York-Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Brownie Chocolate Cheesecake Slice
149 g, $2.68/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































