Filters
South Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
Rubicon
Guanabana Juice Drink
1 l, $0.25/100ml

sale: $6.99, formerly: $8.49
SAVE $1.50
Nanak
Potato Patties Aloo Tikki
720 g, $0.97/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Rubicon
Mango Passion Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
sale: $7.00, formerly: $7.79
SAVE $0.79
Wagh Bakri
Tea, Masala Chai Bags Special International Blend 100 Bags
200 g, $3.50/100g
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Haldiram
Indian Snacks Dal Biji Red Lentil Mixture
150 g, $1.33/100g

sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
KFI
Coriander Chutney Sauce
455 ml, $0.77/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
KFI
Tamarind Hot Chutney Sauce
455 ml, $0.77/100ml
500 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































