Filters
South Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Nanak
Rasmalai Indian Dessert
850 g, $1.06/100g

sale: $5.99, formerly: $8.99
SAVE $3.00
Nanak
Tandoori Paneer Poppers
454 g, $1.32/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
KFI
Vegan Butter Chicken Cooking Sauce
395 ml, $1.01/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
KFI
Coconut Curry Cooking Sauce
375 ml, $1.07/100ml
500 PC Optimum Points
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Tea India
Tea, Masala Chai Black with Real Spices
182 g, $3.30/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































