Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.78, formerly: $4.29
SAVE $0.51
Lee Kum Kee
Mushroom Flavoured Dark Soy Sauce
500 ml, $0.76/100ml
sale: $4.78, formerly: $5.00
SAVE $0.22
Nissin
Instant Noodle With Soup Base Demae Ramen Artificial Pork Flavour
500 g, $0.96/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Charoen Pokphand
Red Curry Chicken With Jasmine Rice
350 g, $1.28/100g
sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Nissin
Mini Glutinous Rice Dumpling With Abalone Sauce Flavour
201 g, $1.99/100g
sale: $4.48, formerly: $5.79
SAVE $1.31
Plus tax
Lotte
Milkis Carbonated Drink Refreshing Milk & Yogurt Flavor Original
6x250.0 ml, $1.79/100ml
sale: $2.88, formerly: $3.29
SAVE $0.41
Plus tax
Cha Cha
Sunflower Seeds Caramel Flavour
260 g, $1.11/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































