Aisle
Brand
817 Elephant
Bens
Bens Original
Botan
Casbah
Ceycan
Daawat
Dainty
Diamond G
Dunya Harvest
Galil
Gelda
Golden Phoenix
Grace
Guard
Jamie Oliver
Jasmine Gold
Kohinoor
Kokuho
Lundberg
Maharani
MAHMOOD Rice
Minute Rice
Mother's Magic
Mr Goudas
Near East
No Name
Old El Paso
PC Organics
President's Choice
Quality
Rooster
Rose
Saleem Caravan
Shirakiku
Suraj
Tilda
Unico
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
No Added Sodium or Salt
GMO Free
Free of Sodium or Salt
Gluten Free
Kosher
Organic
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
62 g, $5.63/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
250 g, $1.52/100g
$8.99
Kashi
349 g, $2.58/100g
68 g, $5.13/100g
Out of Stock
$5.49
198 g, $2.77/100g
sale: $5.79, formerly: $5.99
SAVE $0.20
191 g, $3.03/100g
$19.99
4.54 kg, $0.44/100g
$17.99
4.54 kg, $0.40/100g
sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
500 g, $1.00/100g
You might like
$21.99
8 kg, $0.27/100g
Low Stock
$4.00
250 g, $1.60/100g
$18.99
4.54 kg, $0.42/100g