Aisle
Brand
Bens
Casbah
Cedar
Jamie Oliver
Near East
Pillsbury
Prana
President's Choice
Shana
Deals
Multi-Buy
Price Reduction
Price
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$20-$30
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
GMO Free
Kosher
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
250 g, $1.52/100g
Out of Stock
sale: $5.79, formerly: $5.99
SAVE $0.20
191 g, $3.03/100g
$5.49
198 g, $2.77/100g
$2.49
330 g, $0.75/100g
$2.79
400 g, $0.70/100g
$10.99
2400 g, $0.46/100g
425 g, $0.59/100g
$5.00
480 g, $1.04/100g
$21.99
9.07 kg, $0.24/100g
Low Stock