Travel
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Anti-Frizz Shampoo (Smooth Hair)
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Anti-Frizz Conditioner (Smooth Hair)
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $14.99
SAVE $0.99
Plus tax
Native
Cashmere & Rain Strengthening Conditioner
487 ml, $2.87/100ml
sale: $15.00, formerly: $18.99
SAVE $3.99
Plus tax
Pantene
Miracle Rescue 10in1 Multitasking Spray + Keratin
170 ml, $8.82/100ml
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Colour Protect Colour Treated Hair Shampoo
530 ml, $1.58/100ml
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Colour Protect Colour Treated Hair Conditioner
530 ml, $1.58/100ml
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Lavender Shampoo (Volume & Lift)
530 ml, $1.58/100ml
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Cucumber Moisture Dull Hair Shampoo
530 ml, $1.58/100ml
Low Stock
sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Dove
Hair Fall Rescue Shampoo (Strong Hair)
530 ml, $1.58/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































