Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $18.79, formerly: $19.99
SAVE $1.20
Klein
Kosher Klein's Naturals Dried Mango
198 g, $9.49/100g
Low Stock
sale: $2.29, formerly: $3.79
SAVE $1.50
Plus tax
Beigel and Beigel Design
Kosher Pretzel Super Sticks
150 g, $1.53/100g
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Galil
Kosher Rice Cakes With Sesame Seeds And Salt Thin, 18 Cakes
100 g, $2.29/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Plus tax
Prigat
Kosher Roasted Pumpkin Seeds, Salted
200 g, $3.00/100g
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Manischewitz
Kosher Tam Tams Snack Crackers, Onion
272 g, $1.84/100g
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Manischewitz
Kosher Tam Tams, Everything
272 g, $1.84/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Manischewitz
Kosher Tam Tams, Unsalted
272 g, $1.84/100g
Low Stock
sale: $4.49, formerly: $4.79
SAVE $0.30
Plus tax
Snappy Snax
Kosher Tortilla Chips, BBQ
255 g, $1.76/100g
sale: $5.29, formerly: $5.49
SAVE $0.20
Shibolim
Kosher Whole Wheat Knockers Everything
170 g, $3.11/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g
































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































