Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $17.49, formerly: $18.29
SAVE $0.80
Macabee
Kosher Mini Pizza Bagels Mozzarella Cheese & Seasoned Sauce 24 Mini Pizza Bagels
567 g, $3.08/100g
Low Stock
sale: $11.79, formerly: $12.49
SAVE $0.70
Manischewitz
Kosher Gluten-Free Matzo
284 g, $4.15/100g
Out of Stock
sale: $7.79, formerly: $8.49
SAVE $0.70
Beigel and Beigel Design
Kosher Beigel & Beigel Crackers, Sour Cream & Onion
300 g, $2.60/100g
sale: $1.79, formerly: $1.99
SAVE $0.20
Snappy Snax
Kosher Chocolate Wafers Belgian-Style Wafers
175 g, $1.02/100g
sale: $5.49, formerly: $6.29
SAVE $0.80
Shibolim
Kosher Crisp Snax, Whole Wheat Sesame
170 g, $3.23/100g
sale: $7.79, formerly: $8.29
SAVE $0.50
Absolute
Kosher Gluten Free Crackers, Original
125 g, $6.23/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































