Rice, Noodles & Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.48, formerly: $2.75
SAVE $0.27
Thai Kitchen
Premium Unsweetened Coconut Milk
400 ml, $0.62/100ml
sale: $4.78, formerly: $5.00
SAVE $0.22
Nissin
Instant Noodle With Soup Base Demae Ramen Black Garlic Oil And Artificial Pork Flavour
500 g, $0.96/100g
sale: $2.48, formerly: $2.99
SAVE $0.51
S&B
Horseradish Paste With Japanese Wasabi Paste Hot
43 g, $5.77/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Teriyaki Experience
Teriyaki Sauce
350 ml, $1.43/100ml
sale: $4.88, formerly: $5.99
SAVE $1.11
Nong Shim
Noodles With Soup Mix Ansung Beef & Fermented Bean Flavours
500 g, $0.98/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































