Non-Alcoholic Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.99, formerly: $11.49
SAVE $1.50
Plus tax
Guinness
0 Non-Alcoholic Draught Beer
4x440.0 ml, $0.57/100ml
sale: $19.99, formerly: $20.99
SAVE $1.00
Plus tax
Corona
Cero Alcohol-Free Beer with Natural Flavour and Vitamin D
12x355.0 ml, $0.47/100ml
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Plus tax
Partake
Non-Alcoholic Beer Blonde
6x355.0 ml, $0.47/100ml
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Plus tax
Partake
Non-Alcoholic Beer Pałe Ale
6x355.0 ml, $0.47/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































