Probiotic & Health Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.29
Activia
Probiotic Yogurt, Vanilla
8x100.0 g, $0.79/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
IOGO
Nanö Strawberry-Banana Yogurt Pouch 2.9%
4x90.0 g, $1.11/100g
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
PRO High Protein Yogurt Drink, Mixed Berries
300 ml, $1.33/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
PRO High Protein Drinkable Yogurt, Strawberry Banana, 24g protein
300 ml, $1.33/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.29
Activia
Probiotic Yogurt, Lactose Free, Vanilla
8x100.0 g, $0.79/100g

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
Plus tax
Oikos
Greek Yogurt Drink, Vanilla, High Protein
190 ml, $1.47/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
Pro, High Protein Drinkable Yogurt, Espresso
300 ml, $1.33/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































