Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Knorr
Bovril Concentrated Liquid Stock flavour Beef in a practical bottle
250 ml, $2.20/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Club House
Organic Ground Cinnamon
40 g, $9.48/100g

sale: $1.50, formerly: $2.79
SAVE $1.29
Plus tax
Milk 2 Go
Vanilla Milk Protein Shake
325 ml, $0.46/100ml
sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Grace
Chicken Vienna Sausages In Chicken Broth, Hot & Spicy
130 g, $1.15/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.89
Plus tax
Cadbury
CARAMILK Salted Caramel, Chocolatey Candy Bars, 100% sustainably sourced cocoa
100 g, $3.89/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Healthy Choice
Gourmet Steamers Grilled Balsamic Chicken
284 g, $2.46/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax
7Up
Zero Sugar Grapefruit Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.25
SAVE $1.25
Plus tax
Halo Top
Peanut Butter Swirl
473 ml, $1.06/100ml

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Lime and Cilantro Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Club House
Yorkshire Pudding Mix
45 g, $3.33/100g
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Betty Crocker
Creamy Deluxe Frosting, Vanilla, Gluten Free
340 g, $0.59/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Apple Cinnamon Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.29
Plus tax
Montellier
Clementine Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.23/100ml

sale: $5.99, formerly: $6.50
SAVE $0.51
Plus tax
Gatorade
Frost Arctic Blitz Sports Drink
6x591.0 ml, $0.17/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.18
SAVE $1.18
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.15/100ml

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.64/100g

sale: $6.50, formerly: $7.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































