Artisan & Specialty Bread
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
Cinnamon Raisin Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $5.00, formerly: $5.79
SAVE $0.79
Sunmaid
Cinnamon Swirl Raisin Bread
450 g, $1.11/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
President's Choice
Hot Cross Buns Extra-Raisins
565 g, $0.71/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Pre Seasoned Stuffing Loaf Turkey Ready
675 g, $0.52/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $7.75, formerly: $7.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaLiberte
Greek 0% Yogurt, Plain, High Protein
750 g, $1.03/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.90/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































