
Fall essentials
We've got what you need this fall.
Savour the harvest season's best produce picks.
sale: $7.00, formerly: $10.00
SAVE $3.00
No Name
1.113 kg, $0.63/100g
Out of Stock
sale: about $6.17, formerly: $7.40
SAVE $1.23
President's Choice
$11.02/1kg $5.00/1lb
Out of Stock
Discover deals and offers only available with PC Optimum™.
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g
$30.00 Member Price
, formerly: $70.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $70.00/1ea
$2.75 Member Price
, formerly: $3.29 Non-Members
Hot Kid
50 g, $6.58/100g
$12.00 Member Price
, formerly: $14.50 Non-Members
Plus tax
ORDO
1 ea, $14.50/1ea
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
60 g, $5.83/100g
$12.00 Member Price
, formerly: $14.50 Non-Members
Plus tax
ORDO
1 ea, $14.50/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $35.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $35.00/1ea
$20.00 Member Price
, formerly: $22.50 Non-Members
Plus tax
President's Choice
1 ea, $22.50/1ea

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
650 g, $1.08/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
480 g, $1.46/100g
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
50 g, $7.00/100g
$12.00 Member Price
, formerly: $14.50 Non-Members
Plus tax
ORDO
1 ea, $14.50/1ea

sale: $14.00, formerly: $17.99
SAVE $3.99
Janes
500 g, $2.80/100g
$2.75 Member Price
, formerly: $3.29 Non-Members
Hot Kid
50 g, $6.58/100g
$20.00 Member Price
, formerly: $26.00$24.00 Non-Members
SAVE $2.00
Plus tax
President's Choice
5x1.0 ea, $4.80/1ea
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
650 g, $1.08/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
515 g, $1.36/100g
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
50 g, $7.00/100g

sale: $14.00, formerly: $17.99
SAVE $3.99
Janes
540 g, $2.59/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
560 g, $1.25/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
500 g, $1.40/100g
$2.75 Member Price
, formerly: $3.29 Non-Members
Hot Kid
50 g, $6.58/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $3.00/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
450 g, $1.56/100g
$2.75 Member Price
, formerly: $3.29 Non-Members
Hot Kid
50 g, $6.58/100g
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
525 g, $1.33/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
141 g, $4.26/100g
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
60 g, $5.83/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kelloggs
485 g, $1.44/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $6.00 Non-Members
Plus tax
The Snack Factory
141 g, $4.26/100g
$3.00 Member Price
, formerly: $3.79$3.50 Non-Members
SAVE $0.29
Hot Kid
50 g, $7.00/100g