Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.48, formerly: $2.75
SAVE $0.27
Thai Kitchen
Premium Unsweetened Coconut Milk
400 ml, $0.62/100ml
sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
Nong Shim
Shin Noodle Soup Ramyun Noodles With Soup Mix Gourmet Spicy
480 g, $1.14/100g
sale: $2.28, formerly: $2.50
SAVE $0.22
Rooster
Vermicelli Longkou Pancit Sotanghon
8x50.0 g, $0.57/100g

sale: $2.88, formerly: $3.00
SAVE $0.12
Rooster
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.96/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































