Aisle
Brand
Butcher's Choice
Butterball
Cardinal
Continental
Cooks
Fontaine Family
Gold Label
Gusta
Lightlife
Lous
Maple Leaf
Marcangelo
Marvid Poultry
Montana's
New Zealand
No Name
Olymel
PC Blue Menu
Pillers
President's Choice
Schneiders
Shefa
Sufra
T&T
TC Foods
Deals
Price Reduction
Multi-Buy
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
Low in Fat
Plant Based
Source of Protein
Peanut Free Facility
No Added Hormones
Vegan
Kosher
Source of Iron
Raised Without Antibiotics
GMO Free
Vegetarian
Halal
Gluten Free
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$3.99
Kraft
97 g, $4.11/100g
$5.00
450 g, $1.11/100g
$17.00
500 g, $34.00/1kg
about $9.26
$12.10/1kg $5.49/1lb
95 g, $4.20/100g
about $9.11
$19.81/1kg $8.99/1lb
sale: $8.99, formerly: $9.29
SAVE $0.30
500 g, $1.80/100g
about $27.82
$17.62/1kg $7.99/1lb
$8.00
375 g, $2.13/100g
$16.00
1 kg, $1.60/100g
$6.49
Club House
25 g, $25.96/100g
PC Optimum Offer
You might like
$4.29
Plus tax
Blue Buffalo
354 g, $1.21/100g
$7.50
454 g, $1.65/100g