Party Trays
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$25.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
24hr Notice Required - Cheese Snacker Tray
978 g, $3.07/100g
$25.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
24hr Notice Required - Simple Sliced Meat & Cheese Tray
965 g, $3.11/100g
$25.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
24hr Notice Required - Simple Sliced Meat Tray
1 kg, $3.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $1.50 MIN 2
, formerly: $1.79
President's Choice
White Cheddar Deluxe Macaroni and Cheese Dinner
200 g, $0.90/100g

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g


































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































